رفــع التهـــاب  

خارش و قرمـزی پـوست 

پس از لیـزر ، اصـلاح و . . .

حاوی روغن آرگان ، عصاره آلوئه ورا و ویتامین E

بارها دیده شده است که بعد ازلیزر ، وکس و اپیلاسیـون پـوست قـرمز می شـود . بیـرون کشیـده شدن فولیکـول مـو از پوست بـاعث قرمـز شـدن می شـود و کاملاً طبیعـی است . داشتن پوستی لطیف ، نرم و زیبـا یکی از خواستـه های مهـم زنـانی است کـه می خواهنـد  هم ظاهری زیبا و جذاب داشته باشند و هم پوستی لطیف . لوسیـون بدن گیاهی رپلر حاویروغن های طبیعی و عصـاره های گیـاهی و کمپلکس موثـر مغـذی ،  از خشکـی و التهـاب پوست شما بعد از لیـزر ، اپیلاسیـون و ….. جلوگیـری می نمـاید . لوسیون گیاهی رپلـر بـه سرعت قرمزی و التهاب را از بین برده و نرمی و رطوبت پـوست را باز می گـرداند . عـلاوه بر آن باعث کاهش دفع آب پـوست و حفـظ رطوبت والاستیسیته آن و همچنیـن محـافظت پوست در برابـر عوامـل محیطی مانند سرما ، خشکی یا آلودگی هوا ، تنظیم تعـادل چربی ، آب پـوست و تقویت سد دفاعی پوست در برابر عوامـل مخرب و ایجاد کننـده خشکی ، از نـفوذ عوامل نـامطلوب محیطـی به سطـح پوست ممانعت نمـوده و سبب افـزایش لطافت و نـرمی پوست گردیده و به رفع خشکی و خـارش آن کمک شایانی می نماید . همچنین این کرم حاوی ویتامین E ، اسیدهای چرب امگا ۶ و ۹ می باشد که اثر ضد پیـری شگفت آوری بر روی پوست دارد .

عملکرد لوسیون گیاهی رپلر :

 •  رفع و جلوگیری از التهاب و قرمزی پوست پس از لیزر ، اپیلاسیون و …..
 •  دارای خواص خنک کنندگی و مرطوب کنندگی
 •  کاهش رشد موهای زائد
 •  کاهش جوش های ناشی از اپیلاسیون
 •  افزایش دهنده نرمی و لطافت پوست
 •  رفع خشکی و خارش پوست
 •  رطوبت رسانی ۴۲ ساعته به پوست
 •  جذب سریع بدون ایجاد چسبندگی

ترکیبات :

Liquid Paraffin / Stearic Acid / Dimethicone (PDMS) 200 / Argania Spinosa Kernel Oil  /Aloe Vera Extract  /  Methylparaben  /  Propylparaben  / Imidazolidinyl Urea  /Propylene Glycol  / Triethanolamine  (TEA) / Carbomer 940 / Alpha-tocophryl Acetate /Ethylene DiaminTetraacetic Acid (EDTA) / Fragrance / Deionized Water .

مکانیسم اثر :

لوسیـون گیـاهی رپلـر با بافتی ابریشمـی و بسیار سبک حس تـازگی و شـادابی را برای پـوست فراهـم میکند ، بافت سبک آن غنی شده از آرگان بوده و ضمن مرطوب و نرم کنندگی پـوستعطری ملایم نیز به ارمغان می آورد .علاوه بر آن انعطاف پذیری، پیشگیری از خشکی و خـارش پوست دارای اثرات ضد التهـابی بهخصـوص پس از لیـزر و اپیلاسیـون است . این لوسیـون بـا دارا بودن ویتامین هـای ۵B و C وقابلیـت جـذب سریـع و ماندگـاری ۴۲ ساعتـه لطافت و درخشندگی ابـریشمی به پـوست شمامی بخشد . سرشار از اسیدهـای چربی چـون اسید لینولییک واسیدهـای هیالورونیـک اسـت کهحاوی ویتامین E نیز می باشد . خاصیت ضد پیـری پـوست مرطوب کننـدگی و آنتی اکسیـدانبودن روغن آرگان به سبب وجود این اسیدها است .این لوسیـون می‌توانـد تولیـد سبوم را در افراد با پـوست چرب کنترل کند . علاوه بر آن دارایخاصیت ضد میکروبی شگفت انگیـزی اسـت که با کنتـرلHP التهاب و تحریک پذیری پـوست را تا حد زیادی کاهش می‌دهد .

توصیه مهم :

 1. قرمزی، تورم و ناراحتی خفیف ممکن است بلافاصله پس از لیـزر رخ دهد اما در عرض چندروز فروکـش می کنـد . استفـاده از لوسیــون بـدن مناسب بـرای تسکیـن منطقـه مـورد نظـرتوصیه می شود .
 2. حداقل به مدت یک روز از آرایش کردن محل تحت لیزر اجتناب کنید .
 3. از ضد آفتاب با FPS بالا و با برند معتبر استفاده کنید .

 

عرضه در داروخانه های معتبر سراسر کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *