لوسیون بدن رپلر ویژه بانوان (رفع تیرگی های پوست)

حاوی روغن آرگان و ویتامین E

گاهی اوقات زیر بغل تیره در خانم ها باعث خجالت آنها می شود. زیر بغل تیره می توانـدناشی از بهداشت نامناسب ، تعریق ، سلول های مرده پوست، عکس العمل هـای شیمیـاییدر مقابل عطرها و دئودورانت ها و سایش پوست با انواع مختلف لباس باشد . هیپرپیگمانتاسیون ، یا تیره شدن رنگ پوست غالبا بدلیل تولید بیش از اندازه، شکل گیریغیـر طبیعی و توزیـع غیر طبیعی رنگدانه ملانیـن رخ می دهد  ، ایـن مشکل غالبـا بدلیـلقرارگیـری در معرض آفتـاب رخ می دهـد . اگـر چه علل دیگـری از جملـه  متابولیک ،هورمونی ، نئوپلاستیک و اختلالات التهابی ، مسمومیت شیمیـایی ، داروها، نقایص ژنتیکی ،آسیب حرارتی، رادیاسیـون و مواد حساس کننده به نور بر روی پوست نیز مطرح هستند .فرمول قدرتمنـد لوسیـون رپلر ، غنی شده بـا روغـن آرگـان و ویتـامین E ، دارای رایحـه دل انگیـز است که رنگ دانـه های پـوست را تحریـک کرده و بـاعث شفافیت وروشنیپـوست می شود . آنـزیم های سفیـد کننـده موجـود در این محصول زمختـی ، خشکی وقسمت هـای تیـره را از بین بـرده و پوسـت جدیـد جایگزیـن می کند . برای نوسـازی وداشتـن پـوستی نـرم و لطیف کننده های ضروری جهت تقویت ، انعطاف و سفیدکننـدگی پوست شما می باشـد . این محصول علاوه بر دارا بودن خـاصیت آبرسانی ، پوستی شفـاف سالم و جوان را برای شما به ارمغان می آورد .

عملکرد لوسیون گیاهی رپلر :

  • رفع تیرگی نواحی زیر بغل ، آرنج ، کشاله ران و ….
  • رفع لکهای ناشی از آفتاب سوختگی ، سرما ، جای جوش و ….
  • کمک به رفع و جلوگیری از ترکهای پوستی ( ناشی از بارداری ، چاقی و لاغری )
  • شفاف و سفید کننده پوست
  • صاف کننده و لطیف کننده پوست
  • رفع خشکی و آبرسان قوی پوست
  • شاداب کننده پوستهای خسته و کدر
  • رطوبت رسانی ۴۲ ساعته به پوست
  • جذب سریع بدون ایجاد چسبندگی

ترکییات :

Liquid Paraffin   /  Stearic Acid  /  Dimethicone  (PDMS)  ۲۰۰  /  Propylene Glycol   /Triethanolamine (TEA) / Carbomer 940 / Argania Spinosa Kernel Oil  / Aloe Vera Extract /Methylparaben / Propylparaben / Imidazolidinyl Urea/  Alpha-tocophryl Acetate /Ethylene DiaminTetraacetic Acid (EDTA) / / Fragrance /  Deionized Water

مکانیسم اثر :

لوسیون گیـاهی رپلر با بافتی ابریشمی و بسیـار سبـک حس تـازگی و شادابی را بـرای پوست فراهم میکند ، بـافت سبک آن غنی شده از آرگان ، ویتامین E , A و C بوده که بـاعث کاهش تولید ملانین در پـوست می‌شود و در ادامه موجـب رفع تیرگی نواحی حساس پوست شـده و ضمن مرطوب و نرم کنندگی پوست عطری ملایم نیز به ارمغان می آورد .این محصول کیفیت پوست را بالا می‌برد، سنتز کلاژن پوست را تحریک و پوست را ضخیم‌تـر می‌کند . و باعث احیای سلول‌هـای مرده می‌شود .  در واقع ترکیبـات موجود در این محصـول موجب می‌شوند کـه به راحتی بتوانند وارد غشاهـای سلولی شده و پایداری خود را در داخـل سلول حفظ نماینـد و به دلیل دارا بودن خواص ضدرادیکـالی موجب کاهش و آهستـه شـدن پیـری ناشی از نـور آفتـاب که علایمی ماننـد چین و چروک پوست و لک های پوسـت دارد می‌شود .

توصیه مهم :

پس از مصرف این لوسیون ، استفاده از کرمهای ضد آفتاب ضروری است .

عرضه در داروخانه های معتبر سراسر کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *