روغن گیاهی رِپلر روشن کننده لب

داشتن لب‌های صورتی رنگ و نرم آرزوی هرکسی است . لب‌های خوش‌رنگ ، لبخند شما را زیباترکرده و صورت شمـا را شـاداب‌تر نشـان می‌دهد . اما بعضی از افـراد با مشکل سیـاهی لب مواجـه هستند و با دیدن لب‌هـای تیـره خود حس بدی پیـدا می‌کنند . مصرف بیش‌ از حد چـای و قهـوه ، قرار گرفتن در معرض آفتـاب شدید ، واکنش های آلـرژیک ، استفاده از لـوازم آرایشی با کیفیـت پایین ،  سیگـار کشیـدن بیش از حد و عـدم تعـادل هورمـونی بـاعث تیره‌شـدن لـب‌هـا می‌شود .

روغن گیـاهی و روشـن کننده لب رپلـر  ،  با آبرسـانی فوق العاده و پوشش عمیق روی لب ها ، بـه دلیل وجود عصاره گل همیشه بهار ، کلاژن ، جوانـه گندم و ویتامین E ، لبها را مرطوب نگه داشتـه و به رفع تیـرگی و چروک لب کمک می کند . استفـاده از این محصول  به دلیـل وجود مـوادی که دارد لبهـای شما را روشـن کرده و رنگ طبیعـی را به آنهـا بـاز می گردانـد . بـه علاوه از تـرک و خشکی لب ها جلوگیری کرده و ظاهری سالم و باطراوت به لب ها می دهد .

 

عملکرد روغن گیاهی رپلر :

درخشان کننده و رفع تیرگی های لب 

افزایش توان پوست برای بازسازی و ترمیم 

تغذیه کننده عمقی و محافظت کننده از پوست لب با داشتن انواع ویتامین ها 

ترمیم کننده ترک های لب و بازیابی رطوبت پوست 

آب رسان و مرطوب کننده عمیق و مداوم 

 

ترکیبات :

Azadirachta Indica Oil / Argania Spinosa Kernel Oil / Triticum Vulgare Germ Oil /

Linum  Usitatissimum  Oil   /  Calendula Officinalis  Oil  /  Oil Europaea  Olea  /

Propylparaben .

  

مکانیسم اثر  :

لب ، مرز بین پوست طبیعی صورت و مخاط داخل دهان است . لایه شاخی که در پوست انسان وجود دارد ، روی لب دیده نمی‌شود بنابراین عروق زیر پوستی اکسیـژن‌دار که به رنگ قـرمز روشن است ، واضح‌تر،می‌شود به همین دلیل پوست لب قرمز به نظر می‌رسد . برخی افراد ذاتا پوست لبشان خشک است که خشکی پوست باعث تیرگی لب  و از بین بردن لطافت آن می‌شود .در واقع نیکوتین موجود در سیگـار نیز که نوعی الکالوئید بسیـار اعتیـادآور است ، علت اصلی تیـرگی لب هـاست . سفت شدن رگ هـا بر اثر استعمال سیگـار رونـد اکسیژن و خون رسانی در رگ هـا را کاهش می دهد و این امر باعث تیرگی در لبها می گردد .روغن گیـاهی دوفـاز رپلر حـاوی کمپلکس حیـات سلولی است که موجب تقویت فعالیت هـای جدید سلولی می شود و قـادر است جوانی را به پوست لبها بازگردانـد . علاوه بر آن تقویت کننـده گـردش خون در رگهـا ، ساختار سلولی و الیاف الاستیـک پوسـت می باشد و به بازسـازی ساختمان سلولـی وفیبرهای الاستین کمک می نمایـد . این محصـول دارای آنتی‌اکسیدان است و باعث روشن شدن لبهـا می‌شود .

توصیه هایی برای کاهش تیرگی لب :

  1. استفاده از قرض ویتامین C : ایـن قرص را به صورت پـودر و با مقـداری آب مخلوط کـرده ، خمیـر حاصل را ، روزی ۲ بار بر روی لبها بمالید .
  2. ترک سیگار : سیگـار کشیـدن دلیـل اصلی تیرگی لب است اگر سیگار را ترک کنید  لب به تـدریج به رنگ اصلی بر می‌گردد .
  3. عسل برروی لب بمالید: برای آنکه لب‌های نـرم و روشن داشته باشیـد مقداری عسـل را شب و قبـل از خواب روی لبتان بمالید .
  4. مسواک زدن به لبها : این کار باعث تمیز شدن لب از گردو غبار می‌شود .
  5. لب های خود را با یک پارچه ماساژ دهید : پس از شستشـوی صورت یـا حمـام لـب خود را با یکپـارچه مالـش دهید ، این کار بـاعث می‌شود تـا سلولهـای مـرده از بین بـروند و لب تـازه تر شود بایـد این کار را هرروز انجام دهید.
  6. ترکیبی از ماست و لیمو : ماست ساده با لیمو به روشن شدن رنگ لب کمک می‌کند

 

عرضه در داروخانه های معتبر سراسر کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *