کــرم زعفـران ضـد لـک قـوی و ملاسمـا رپلر
مهر ۱۵, ۱۳۹۶
خطرناک ترین عوارض عمل بینی چیست؟
دی ۵, ۱۳۹۶

کــرم زعفـران دور چشــم رپلر

برطرف کننده تیرگی دور چشم

هر چقدر که چشمان سیاه ملاک زیبـایی محسوب می‌شود ، سیاهی دور چشم به عنوان نشانه بیماری و ضـد زیبـایی محسـوب می‌شود . این سیاهی در همه اقـوام شایـع نیست بلکه بیشتـر درکشورهـای خاورمیانه ، پاکستان و هند دیده می‌شود.در بین ایرانیان هم هاله‌ای از این سیاهی وجود دارد . سیـاهی و تیـرگی دور چشم علل زیادی دارد و برعکس آنچه که اکثر مردم فکر می‌کنند ، خستـگی تنهـا دلیـل تیـرگی و گـودی زیر چشم نیست . البتـه درست است که کمبود خـواب می‌تواند بـاعث سیاهی زیر چشـم شود ، امـا مشکـلات و بیمـاری‌هـای بسیاری نیز می‌تواند علت گـودی زیر چشـم و باعث سیاهی و تیرگی دور چشم شود و برخی از افراد نیز به صـورت ژنتیکی و از دوران کـودکی ، مستعد داشتـن چنیـن ظاهری هستند . شایـع ترین علـت بروز این مشکـلات وجود رنگدانـه بیش ازحد در ناحیه اطراف چشمان است .

کرم دور چشم رپلر حاوی عصاره ی آبی زعفـران و ویتامین E است که با بکـارگیـری مـواد طبیـعیو فن آوری بیوتکنولوژی علاوه بر اینکه قدرت جلوگیری فوق العاده ای در مقابلـه با چیـن و چـروک دارد ، بـاعث از بین رفتن هالـه سیـاه دور چشم می گردد . مواد مؤثر موجود در این کـرم علاوه بـرافزایش میـزان کلاژن و الاستین باعث تقـویت غشـاء مویـرگی رگهـای پـوست شده کـه در نتیجـه آن تغذیه پوست بهتر انجام شده و پوست ، رنگی شفـاف پیدا می کنـد و شـاداب تر و جـوان تر بـه نظر می رسد .

عملکرد کرم زعفران رپلر :

برطرف کننده تیرگی دور چشم  

رفع چین و چروک و پف زیر چشم  

سفت کننده بافت پوست دور چشم  

بهبود گردش خون مویرگی  

فراهم کردن اکسیژن مورد نیاز پوست اطراف دور چشم

 

ترکیبات :

Liquid Paraffin  /  Dimethicone  /  Arachidyl Alcohol  ,   Behenyl Aalcohol  ,

Arachidyl Glucoside / Glycerin / Glyceryl  Stearate   /  Propylene  Glycol  /  Carbomer /

Propylparaben  /   Stearic acid   / Methylparaben  / Crocus s ativus L  / Cetyl Alcohol  /  

Triethanolamine  ۹۹%  (TEA)  / Ethylene Diamin Tetraacetic Acid   (EDTA)   Disodium  / 

Fragrance  / Deionized Water .

 

 

مکانیسم اثر :

مواد مغذی تشکیل دهنـده ایـن کـرم که از عصـاره ی آبی زعفـران و ویتامیـن E تشکیل شـده ٬بلافاصله تیرگی زیر چشم را اصلاح کـرده و حـاوی مواد افـزایش دهنده سـرعت ساخت کـلاژن و آنتی اکسیـدان می باشنـد که ظاهـری سالـم و شفـاف بـه آن میبخشـد . ایـن کـرم به دلیـل پوشانندگی نسبی٬ میتواند جایگزین خوبی برای کانسیلرهای آرایشی باشد. همچنین روند پیـری پوست را کند کرده و از غشـای سلولی که از اسیدهای چرب اشبـاع نشـده پلی ساخته شده انـد و نسبت به اکسیـداسیون بسیار حساس اند ، محافظت می کند . ویتـامین E با جلوگیری از آزاد شدن برخی آنزیم ها یا میانجی های مسئول التهـاب از بروز التهاب پیشگیری می کند . و با تحریک سلول‌هـای رگ‌هـای خونی سبب افـزایش حرکت زیر پوستی می‌شود و بـه عبارتی خون را زیر پوست به جریان می‌اندازد

توصیه :

استفاده مناسب از فرآورده های ضدآفتـاب به پیشگیری از بروز لکهـای جدیـد و تیـره تر شـدن لکهای موجود کمک شایانی  میکند .

عرضه در داروخانه های معتبر سراسر کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *