روغن گیاهی رِپلر ( رفع تیرگی های لب )
شهریور ۶, ۱۳۹۶
کــرم زعفـران دور چشــم رپلر
مهر ۱۵, ۱۳۹۶

ضـد لـک قـوی و ملاسمـا

درخشـان کننـده و رفــع تیــرگی پــوست

صـــاف کننــده و ضـــد چیــن و چــروک

زیبـایی صورت همیشه برای همه از اهمیت خاصی برخوردار بـوده اسـت و با اینکـه زنـان بیشتـردر مـورد این موضـوع حساسیـت خرج می کنند امـا مردان هم برایشـان مهـم اسـت تا صـورتی صاف ، زیبا و عاری از هر گونه لکی داشته باشند . خیلی از خانم ها و آقایون برای اینکه لکه ها ی تیره روی پوستشان را بپوشانند از کـرم هـای آرایشی مختلف استفاده می کنند که آنها خودشـان اثرات سوء بسیاری روی پوست می گـذارد . قبل از هر چیز باید بدانید که لکـه های تیـره بر اثـرچه عواملی ایجاد شده است ، در درجه اول به دلیل جوش و آکنـه و جـوش های سرسیـاه ایجـاد می شود، در درجـه دوم کک و مک است که به ماکولهای کوچک قرمز یا قهوه ای روشـن اطلاق میشود که در اثر مواجهه پوست با نور خورشید ایجاد میشونـد و در درجه آخر به علت مشکـلات هورمونی یا در دوران حاملگی و یا کبـد پوستشان لکه های تیره می زند . ملاسما ناشی از افزایش رنگدانه پوست در زنـان دارای زمینه ژنتیکی است و صورت و گردن را درگیر میکند . کــرم زعفــران رپلــر  با مکـانیسمی که دارد ، هـر نـوع لکهـای  پـوست را برطرف و همچنیـن از بوجود آمدن لک پیشگیری می کند . این کـرم فاقـد هیدروکینون می باشد بنابراین برای انواع پوستها مناسب است . این کرم روشن کننـده پوست های کدر با خاصیت لایه بـرداری حرفـه ایی که دارد ،  محـرک بازسـازی سلـولی پوست می شود که موجب از بین رفتـن لک هـای صورت و رفع چین و چروک می شود .

عملکرد کرم زعفران رپلر :

 • کاهش لک های تیره ایجاد شده در اثر جای جوش ، آفتاب ، حاملگی و ….  
 • خاصیت درخشان کنندگی پوست  
 • صاف کننده و ضد چین و چروک  
 • سفت کننده و لیفتینگ پوست  
 • فاقد هیدروکینون  
 • محافظت پوست در برابر رادیکالهای آزاد

ترکیبات :

Liquid Paraffin / Dimethicone / Arachidyl Alcohol, Behenyl Aalcohol, Arachidyl Glucoside /

Glycerin / Crocus Sativus L / Cetyl  Alcohol   / Triethanolamine  ۹۹%  (TEA) / Glyceryl Stearate

Stearic  acid   /  Propylene Glycol  /  Carbomer   / Propylparaben / Methylparaben /

Ethylene Diamin Tetraacetic Acid (EDTA) Disodium / Fragrance/ Deionized Water .

موارد مصرف:

کک مک (felkcer ) ، لک های حاملگی ( mamsale ) ، لک های آفتاب زدگی (felkcer sralo ) ،دوران پیری(stop-aeg ) ، لکه های ناشی از جای جوش (felkcer aenc ) لک های پوستی

مکانیسم اثر :

اخیراً توجه به مهارکننده هـای بی خطر و موثر آنـزیم تیروزینـاز بخاطر کاربرد بالقوه آنها دربهبود و پیشگیری از اختلالات پیگمانتاسیون و مرتبط با ملانین در انسـان اهمیت یافته است .

تیروزینـاز عمدتاً در۲ مرحله اول بیوسنتز ملانین دخـالت دارد و واکنش بیوسنتز ملانیـن درپوست انسان را کاتالیز نموده و هایپرپیگمانتاسیون اپیدرم در اختلالات درماتولوژیک مختلـف از جمله ملاسما ،کک و مک و لک های پوستی دوران پیری بوجود می آید .کرم زعفران رپلر حاوی عصاره آبی زعفران است که به دلیل خواص ضد التهـابی خود و خاصیت پاک کنندگی بالا ، با افزایش گردش خون در مویرگ های سطح پـوست از پیر، چـروک شـدن و افتـادگی پوست شما جلوگیری می کند . مواد مؤثره موجود در این کرم علاوه بر مهار آنزیم تیروزینـازو کاهش تولید ملانین با اثـرات آنتی اکسیـدانی قوی خود قادرند از اکسیداسیـون چربی ها ،پروتئین و ایجاد رنگدانه های lnicsufopi  در سلولهای پوست جلوگیری کنند .

توصیه مهم :

استفاده مناسب از فرآورده های ضدآفتاب به پیشگیری از بروز لکهای جدید و تیره تـر شدن لکهای موجود کمک میکند .

عرضه در داروخانه های معتبر سراسر کشور

 

1 دیدگاه

 1. زعفران کلی خواص دارویی داره و در دنیا جزء گیاهان دارویی به حساب میاد
  این کرم ضد لک هم حتما موثر است.
  به نظرم میشه این محصول خوب را را برای خرید و فروش عمده هم در نظر داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *